Skladem40 ks / bal.Víčko pro misku 227×178 mm – PP/PET, 234×185×18 mm, 40 ks76 Kčbez DPH91,96 Kč s DPH · 1,90 Kč/ks
Skladem80 ks / bal.Zatavovací miska jednokomorová PP černá 227×178×45 mm, 80 ks195 Kčbez DPH235,95 Kč s DPH · 2,44 Kč/ks
Skladem50 ks / bal.ECO držák na dva šálky – kávu nebo smoothie 50 ks101 Kčbez DPH122,21 Kč s DPH · 2,02 Kč/ks
Skladem50 ks / bal.PP omáčka nebo DIP nádoba ve tvaru lodi s integrovaným víčkem 50ml – 50 kusů44 Kčbez DPH53,24 Kč s DPH · 0,88 Kč/ks
Skladem100 ks / bal.PP omáčka nebo DIP nádoba 100ml – 100 kusů67,60 Kčbez DPH81,80 Kč s DPH · 0,68 Kč/ks
Skladem50 ks / bal.Sushi krabice s průhledným PET okénkem, rozměr 32×32×5 cm 50ks23,70 Kčbez DPH28,68 Kč s DPH · 0,47 Kč/ks
Skladem80 ks / bal.Zatavovací miska dvoukomorová PP černá 227×178×45 mm, 80 ks195 Kčbez DPH235,95 Kč s DPH · 2,44 Kč/ks
SklademHliníková forma 900 ml obdélníková – gastro miska na jídlo (162-R)270 Kčbez DPH326,70 Kč s DPH
Skladem25 ks / bal.Papírové víčko kraft pro misku 16 OZ (470 ml) 25ks62,80 Kčbez DPH75,99 Kč s DPH · 2,51 Kč/ks
Skladem25 ks / bal.Papírová miska na polévku / salát 16 OZ (470 ml) 25ks65,80 Kčbez DPH79,62 Kč s DPH · 2,63 Kč/ks
SklademPotravinářský půlpergamen s hliníkovou fólií 30×30 cm 5 kg (cca 1100 listů)510 Kčbez DPH617,10 Kč s DPH
PotiskSkladem50 ks / bal.Krabice na pizzu 50 x 50cm x 4 cm 50ks625 Kčbez DPH756,25 Kč s DPH · 12,50 Kč/ks